Growing Carnivores – An Italian perspective

250  Kč
Autor: Marcello Catalano

V roce 2005 vydal italský pěstitel masožravek Marcello Catalano, v té době s již pětadvacetiletou zkušeností v pěstování těchto rostlin, svou první knihu o masožravých rostlinách Coltivare le piante carnivore. Byla to tehdy první publikace tohoto charakteru v italštině. O čtyři roky později představil anglicky psanou obsáhlou verzi. Na své si jistě přijdou i odborníci, kteří v této knize, zaměřené hlavně na pěstování masožravek vzhledem k italským místním podmínkám, zaregistrují mnoho nápadů i více či méně kuriózních způsobů, jak docílit toho, aby naše rostliny vypadaly krásně a spokojeně. Začátečníci by tuto knihu měli prostudovat od první do poslední stránky. Zázračný lektvar, po kterém vypěstují nejkrásnější heliamforu na parapetu poté, co si před měsícem pořídili první rosnatku kapskou, v ní sice nenajdou, ten je opravdu za hranicí říše fantazie, ale dozví se, že pokud budou trpěliví a budou se zajímat dále o rady zkušenějších kolegů, není v podstatě nic nemožné.

Tvrdá vazba
Počet stran: 135
Rozměry: 18 × 25 cm
Jazyk: angličtina
Probírané rody: Aldrovanda, Brocchinia, Byblis, Catopsis, Cephalotus, Darlingtonia, Dionaea, Drosera, Drosophyllum, Genlisea, Heliamphora, Ibicella, Nepenthes, Pinguicula, Roridula, Sarracenia, Triphyophyllum a Utricularia.
27.03.2012 22:39:44
Jakub Štěpán
CZK = běžná cena
CAD = CenA pro členy Darwiniany

Jste člen společnosti Darwiniana? Pak zde nezapomeňte zaškrtnout  (a potvrdit tlačítkem Změnit) měnu CAD. Tím v celém obchodě nastavíte výhodné členské ceny!
Masožravé rostliny neboli masožravky
předchozí následující 

Pokud není uvedeno jinak, materiály použité na těchto stránkách podléhají licenci © - Všechna práva vyhrazena.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one